Harald Binder Cultural Enterprises

Мета організації Harald Binder Cultural Enterprises® (HBCE) – сприяти сталому розвиткові культури й освіти в Україні. HBCE підтримує ініціативи, які зміцнюватимуть становище України на міжнародній арені, а також підвищуватимуть її конкурентоздатність у культурі й освіті. HBCE – некомерційна організація.

 

HBCE створює унікальний простір “Арт центр Фабрика повидла”, розташований в історичній частині міста Львова, який на одній локації об’єднає музику, театр, кіно, медії і візуальне мистецтво, а також освітні практики.

 

Ми переконані, що процеси перетворення можуть бути успішними тільки тоді, коли зміни відбуваються не лише на державному чи урядовому рівнях, а й у тих головних сферах, які впливають на розвиток суспільства у перспективі, а саме в культурі й освіті.

Гаральд Біндер

Гаральд Біндер – віденський підприємець та меценат у царині культури, родом із Швейцарії.Уже понад 20 років Гаральд провадить активну діяльність в Україні. Як фахівець-історик із суспільно-політичних процесів Центрально-Східної Європи (здобув ступінь PhD у Берні, Швейцарія) 2004 році у Львові заснував Центр міської історії Центрально-Східної Європи. Центр став одним із найважливіших рушіїв розвитку академічної і культурної сфер в Україні.

 

За свої досягнення Гаральд Біндер 2009 року отримав Орден України «За заслуги». У 2015 р. започаткував новий проект “Арт центр Фабрика повидла”, відкриття якого заплановано у Львові на 2022 рік.